Aktualnie czytasz
Ogólnopolska konferencja edukacyjna – leczenie biologiczne

Ogólnopolska konferencja edukacyjna – leczenie biologiczne

baner moje poprawki

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę zaprasza wszystkich zainteresowanych najnowszymi metodami leczenia łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów na Ogólnopolską konferencję edukacyjną – leczenie biologiczne, która odbędzie się 16 kwietnia (sobota) na auli UJK Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu w Kielcach, przy ul. Al. IX Wieków Kielc 19A, w godzinach 10-16. Uczestnicy konferencji będą mogli uzyskać rzetelną wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z tematem, m.in. takich jak: rodzaje leków biologicznych, programy lekowe NFZ, leki biopodobne, relacje leczenia biologicznego z zapadalnością na raka, badania kliniczne czy postępowanie ze skórą chorą na łuszczycę.

Konferencja daje możliwość wysłuchania wykładów specjalistów zajmujących się „na co dzień” omawianymi zagadnieniami oraz zapoznania się z ofertą preparatów do pielęgnacji skóry łuszczycowej.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, rejestracja na stronie https://luszczyca-kielce-2016.konfeo.com lub telefoniczne pod numerem telefonu 883 445 938

Szczegóły konferencji:

16 kwietnia 2016 sobota godzina 10:00 – 16:00 Uniwersytet Jana Kochanowskiego Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Kielce, al. IX Wieków Kielc 19a; Aula 0/13 Wejście od ul. Radiowej. Najbliższy parking Galeria Korona.

Osoby z Ostrowca Świętokrzyskiego proszone o kontakt w celu ustalenia szczegółów transportu na konferencję.
Bus będzie jechał trasą Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna. Możliwa modyfikacja trasy ze względu na zapotrzebowanie

W programie m.in:

Leczenie biologiczne – nadzieja dla chorych na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów

Łuszczyca – co to za choroba?

Bezpłatna terapia – program lekowy NFZ

Badania kliniczne

See Also

Macierzyństwo i prokreacja w aspekcie leczenia biologicznego

Pielęgnacja skóry chorej

Leczenie biologiczne a ryzyko zachorowalności na raka – może

Biopodobne produkty lecznicze

Doświadczenia pacjentów z leczeniem biologicznym

Szczegółowy program Agenda 16 04 2016

© 2020 Stowarzyszenie Razem Raźniej. Wszystkie prawa zastrzeżone.